Ponuka práce > Skúšobný inžinier pre oblasť E-mobility

Skúšobný inžinier pre oblasť E-mobility

Náplň práce

Pre novovznikajúce R&D oddelenie medzinárodnej strojárskej spoločnosti, hľadáme kandidátov na pozíciu Skúšobný inžinier pre oblasť E-mobility, ktorého hlavnou úlohou bude:
- vykonávanie skúšobných testov a vyhodnotenie výsledkov - vytvorenie skúšobnej správy a konzultácie výsledkov v cudzom jazyku
- vedenie technických rozhovorov s internými oddeleniami - sledovanie termínov projektových aktivít, vedenie evidencie a dokumentácie
- koordinácia výroby potrebných prípravkov
- zabezpečenie prevádzky schopnosti skúšobných staníc vrátane operatívnej a plánovanej údržby
- práca so softvérmi IMC (Studio/FAMOS) a Weibull++ (Reliasoft)

Požiadavky

- VŠ II. stupňa - odbor elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo
- ochota vzdelávať sa - v prípade SŠ potreba odborného zaškolenia
- anglický al. nemecký jazyk na úrovni pokročilý (písanie skúšobných správ v cudzom jazyku)
- §21 - výhodou
- znalosť v oblasti elektrických motorov (konštrukcia, efektivita, vektorové riadenia, a pod.)
- znalosť z oblasti frekvenčných meničov a senzoriky
- znalosť princípov digitálnej komunikácie používanej v automobilovom priemysle (CAN)
- základy programovania (tvorba scriptov pre automatické spracovanie dát)
- prax v oblasti elektromobility výhodou
- znalosť výkresovej dokumentácie; základy metrológie; schopnosť interpretácie technických riešení zákazníkom
- analyzovanie a riešenie problémov
- tímová práca, flexibilita, samostatnosť; vytrvalosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1050 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkaný nástupný plat (brutto): v zaškoľovacej dobe od 1050EUR/mesiac + variabilná zložka; po zaškolení navýšenie od 1200€/mesiac + variabilná zložka; seniorita kandidáta bude zohľadnená v ponuke - 13./14. plat - jazykový príplatok - odmeňovanie za
  • Miesto pracoviska: Kysuck? Nov? Mesto