Ponuka práce > SAMOSTATNÝ KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK

SAMOSTATNÝ KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK

Náplň práce

Hľadáme samostatného komplexného účtovníka do menšej spoločnosti, ktorý preberie zabehnutú agendu ASAP. Čo bude Vašou úlohou?

- Budete zastrešovať podvojné účtovníctvo spoločnosti
- Vedenie pokladne, bankových účtov, daní či DPH
- Mzdové účtovníctvo – spracovanie dochádzky, zaúčtovanie v softvéri
- Podieľanie sa na uzávierkach
- Sledovanie novely príslušných zákonov
- Reporting materskej spoločnosti

Požiadavky

- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti komplexného účtovníctva
- Znalosť slovenskej účtovnej legislatívy
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni B2 – budete pravidelne komunikovať so zahraničným finančným manažérom
- Schopnosť pracovať samostatne

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka rôzne benefity, ako napríklad plne hradené stravné lístky či možnosť jazykového vzdelávania, ktoré predstaví zástupca spoločnosti kandidátovi na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)