Ponuka práce > Administratívna pozícia s dátami

Administratívna pozícia s dátami

Náplň práce

Hľadáme analytického človeka so zmyslom pre detail, ktorý sa chce uplatniť v korporátnom prostredí. Tvojou úlohou bude:

- denne vytvárať, kontrolovať a spracúvať finančné a controllingové údaje v SAP
- dbať na správnosť údajov
- komunikovať s externými oddeleniami po celom svete.

Požiadavky

Na tejto pracovnej pozícii by si mal/a spĺňať nasledujúce podmienky:

- máš úroveň anglického jazyka na komunikačnej úrovni (B2),
- máš ekonomické vzdelanie,
- máš zmysel pre detail a rád/a pracuješ s dátami,
- Excel máš v malíčku,
- výhodou ti bude predošlá skúsenosť na podobnej pozícii.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1250 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. garantovaný plat - možnosť Home Office - 5 sick days - zľavy na produkty - a ďalšie...
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)