Ponuka práce > EXPERT NA UPISOVANIE POISTNÉHO RIZIKA

EXPERT NA UPISOVANIE POISTNÉHO RIZIKA

Náplň práce

Hľadá sa expert v oblasti upisovania poistného rizika. Ak chcete byť expertom/tkou v danej oblasti, chcete sa zameriavať na zlepšovanie a nastavovanie procesov, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás! Akú náplň práce môžete očakávať?

- Aktualizovanie manuálov v rámci procesov upisovania rizika naprieč celou spoločnosťou
- Sledovanie štruktúry systému upisovania rizika v spoločnosti a navrhovanie zlepšení a možnosti zefektívňovania procesov
- Odhaľovanie poistného rizika a schopnosť implementovať najlepšie riešenia
- Prezentovanie výsledkov a zistení stakeholderom a manažmentu spoločnosti

Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Minimálne 5 rokov skúseností s upisovaním (poistného) rizika
- Pokročilá znalosť anglického jazyka – úroveň C1
- Schopnosť profesionálne prezentovať zistenie pred manažmentom
- Motivácia stať sa expertom v danej oblasti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery - Quiet Zóna - Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e - Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat - Mnoho ďal
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)