Ponuka práce > Hľadáme Admina Juniora.

Hľadáme Admina Juniora.

Náplň práce

Ak máš chuť pracovať v logistike, baví ťa práca s Excelom, hľadáme práve Teba.

Tvojou náplňou práce bude:

- práca v internom systeme spoločnosti
- koordinácia, distribúcia, testovanie hardverow po všetkých linkách
- komunikácia emailom aj telefonicky interne aj s dodávateľmi
- vytváranie reportov na základe požiadaviek manažmentu

Pracuje sa na striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 14:30 – 23:00 nadštandardné príplatky za večernú smenu

Požiadavky

Vhodný kandidát:

- má ukončené vysokoškolské vzdelanie
- má anglický jazyk na úrovni B2 (aj verbálnu aj písomnú)
- ovláda MS Excel - vie používať V look up, kontingenčné tabuľky)
- má analytické myslenie
- zmysel pre detail,
- má proaktivný prístup

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1250 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov: - Jazykové kurzy - Nadštandardné preplácanie nadčasov - 5 dní 100% hradenej PN - Vstupenky do kina - Poukazy do fitnescentra - Ročné bonusy - Po zaučení možnosť home office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)