Ponuka práce > ŠPECIALISTA ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU

ŠPECIALISTA ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU

Náplň práce

Si akčný, dynamický, komunikatívny kandidát so zmyslom pre detail? Máš už skúsenosti s predajom alebo by si ich rád nadobudol? Nevadí ti občasná práca cez víkendy? Tak to hľadáme práve Teba!

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- Face-to- face riešenie rôznych požiadaviek klienta ohľadne dodávky plynu, energie či fakturácie
- Taktiež príjímanie reklamácií a snaha o ich včasné vyriešenie
- Poskytovanie podpory predaj, uzatváranie zmlúv so zákazníkmi
- V rámci stanovených kompetencií možnosť ponúkať produkty a služby spoločnosti, za ktoré si vieš zarobiť peniažky naviac a navyše
- Reporting svojich výsledkov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium
- Skúsenosti v oblasti predaja a zákazníckeho servisu budú pre teba veľkou výhodou
- Komunikatívnosť, zodpovednosť a časová flexibilita
- Príjemné vystupovanie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Cestovný ruch,
  • Plat: Od 800 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Dovolenka nad rámec zákona - Príspevok napr. na zdravotnú staroslivosť, kultúru, šport, regeneráciu - Stravné lístky - Odborné vzdelávanie - a mnoho iných :)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)