Ponuka práce > SENIOR CLOUD/SOLUTION ARCHITECT - Azure, pre novú IT divíziu na Slovensku

SENIOR CLOUD/SOLUTION ARCHITECT - Azure, pre novú IT divíziu na Slovensku

Náplň práce

Pre nemeckú globálnu IT spoločnosť hľadáme skúseného E2E Cloud Architekta, ktorý bude kľúčovým zamestnancom pre nový, začínajúci IT projekt.

Náplň práce:

- End-to-End práca na projekte v rámci Cloud riešení, migrácii, konzultácii
- návrh cloud architektúry (Azure)
- point of contact pre zákazníka, preberanie technických špecifikácii, plánovanie, dohliadanie nad projektom
- vedenie tímu, účasť na stratégii, navrhovanie postupu

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- VŠ s IT zameraním (stačí Bc titul)
- 4 roky skúseností s Cloud architektúrou
- pokročilá skúsenosť SQL
- komunikatívna úroveň anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 4000 EUR do 6000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity spoločnosti sú v procese výberu, nakoľko sa jedná o nový IT projekt/divíziu. Benefity budú zahŕňať široké spektrum finančných aj nefinančných výhod. Téma benefitoov je zároveň otvorená preferenciám kandidáta.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)