Ponuka práce > JAVA PROGRAMÁTOR so záujmom o Frontend

JAVA PROGRAMÁTOR so záujmom o Frontend

Náplň práce

Pre americkú IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Java programátora, ktorý sa chce podieľať na migrácii aplikácie, a nebráni sa ani užívateľskému rozhraniu.

Náplň práce:

- vývoj v programovacom jazyku Java
- práca na dlhodobom projekte v rámci migrácie aplikácie na novú, technologicky-modernejšiu aplikáciu na báze Java-BE + React-FE (Linux OS)
- pomer Java a JavaScript programovania: 60/40
- práca v agilnom/SCRUM tíme: 2-týždňové šprinty
- práca s Docker, Kubernetes
- úzka spolupráca s tímom v Amerike

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- pokročilá skúsenosť v JAVA programovaní (Spring výhodou)
- záujem pracovať na Frontende+základy v rámci FE sú nutné
- komunikatívna znalosť anglického jazyka: spolupráca s americkými tímami

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy) - flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays - multisport karta na športové aktivity - prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku) - parkovanie priamo
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)