Ponuka práce > BIZNIS ANALYTIK- SAP

BIZNIS ANALYTIK- SAP

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúseného BIZNIS ANALYTIKA so zameraním na platformu SAP.

Tvojou dennou náplňou práce bude:
- spolupráca s developermi (ABAP, HANA)
- komunikácia s biznisom
- spracovanie funkčných požiadaviek
- identifikácia možností a návrh zlepšení
- práca s najmodernejšími SAP technológiami

Požiadavky

Čo od teba očakávame:

- skúsenosť so SAP platformou (ideálne modul FI, prípadne CO, SD)
- znalosť SQL (písanie príkazov)
- skúsenosť s analýzou a spracovaním funkčných požiadaviek
- profesionálna komunikácia a kooperácia s technickým tímom

Ak tieto skúseností nemáš, ale bavia ťa analýzy a chceš nadobúdať nové poznatky, neváhaj zaslať nám svoj životopis a môžeme sa pozrieť na ďalšie príležitosti pre BIZNIS ANALYTIKOV!

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - flexibilný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody) - príspevok na eco spotrebiče 3600€ - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku -
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)