Ponuka práce > FULLSTACK DEVELOPER

FULLSTACK DEVELOPER

Náplň práce

Hľadáme senior Fullstack developera- React/ Node.js, Java pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti poisťovníctva.

Náplň práce:

- vývoj nových funkcionalít
- spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii
- testovanie vývojových protoypov
- mentoring pre juniornejších developerov tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát bude mať:

- skúsenosť s FE vývojom- JavaScript, React
- skúsenosť s BE vývojom- Java, Node.js
- skúsenosť s TDD
- anglický jazyk- B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody) - príspevok na eco spotrebiče 3600€ - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku - multikultúr
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)