Ponuka práce > MANAŽÉR LOGISTIKY

MANAŽÉR LOGISTIKY

Náplň práce

Momentálne hľadáme pre nášho klienta vhodného kandidáta na pozíciu MANAŽÉRA DODÁVATEĽSKEJ LOGISTIKY.

Jeho hlavnou pracovnou náplňou bude:
- zodpovednosť za plánovanie a dodávku výrobného materiálu
- sledovanie materiálových zásob potrebných pre zabezpečenie kontinuity výroby, stanovuje optimálne voľby zásob
- organizácia a riadenie činnosti oddelenia a zodpovednosť za výkon všetkých činností
- zodpovednosť za termínové, finančné a vecné plnenie úloh, analyzuje príčiny časových sklzov
- riadenie tímu
- zabezpečenie fyzického aj informačného toku k dodávateľom
- zabezpečenie vyrovnaného inventúrneho stavu v závode

Požiadavky

- VŠ vzdelanie
- anglický jazyk - aktívne
- MS OFFICE - pokročilý
- SAP - pokročilý
- skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
- technický rozhľad (automotive)
- organizačné a riadiace schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1700 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Budú prezentované na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)