Ponuka práce > Zákaznícka podpora v anglickom jazyku (vhodná aj pre absolventov)

Zákaznícka podpora v anglickom jazyku (vhodná aj pre absolventov)

Náplň práce

Pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu firmu, hľadáme komunikatívnu osobnosť, ktorá má chuť denne využívať a zlepšovať svoje komunikačné a jazykové znalosti a zároveň by chcela nadobudnúť skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory.
Využi skvelú príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti a zašli nám svoj životopis.

Pýtaš sa, čo bude tvojou náplňou práce?

- Profesionálna telefonická a emailová podpora zákazníkov
- Zaznamenávanie kontaktov a komunikácia s klientom v internej databáze
- Zabezpečenie pomoci a operatívneho riešenia pri vzniknutých problémoch
- Poskytovanie adekvátnych odpovedí a informácií na otázky týkajúce sa danej oblasti prostredníctvom dostupných zdrojov
- Interná komunikácia a spolupráca s členmi tímu a inými oddeleniami spoločnosti
- Spoluúčasť na vytváraní a udržiavaní pozitívneho obrazu firmy

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Anglický jazyk na úrovni B2 – ak sa nebojíš komunikovať , vieš vyjadriť svoj názor, myšlienku či reagovať na dotazy a otázky v tomto jazyku, sem tam aj s gramatickou chybou, tak si na úrovni B2 :)
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií výhodou, nie však podmienkou
- Zodpovednosť a spoľahlivosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 900 EUR do 1000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov: - Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti - Multisport karta, jazykové kurzy - Dovolenka nad rámec zákona Po skúšobnej dobe ťa e
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)