Ponuka práce > Marketingový manažér/špecialista pre webové produkty a mobilnú aplikáciu

Marketingový manažér/špecialista pre webové produkty a mobilnú aplikáciu

Náplň práce

Hľadáme tvorivého a organizačne zdatného človeka, ktorý bude realizovať marketingové aktivity pre zvýšenie používania webu a mobilnej aplikácie.
- plánovanie, realizácia a vyhodnocovanie marketingových aktivít, tvorba reportov
- príprava marketingového plánu (online, offline kampane)
- mesačné vyhodnocovanie marketingového plánu (úspešnosť, náklady apod.)
- spolupráca s partnermi pri realizácii marketingových aktivít: komunikácia s dopravcami pri realizácii marketingu oslovením cestujúcej verejnosti (plagáty, letáky, banery na weboch dopravcov a pod.)
- zodpovednosť za obsah pre všetky komunikačné kanály (online, offline) – príprava textov, zadaní pre grafika
- starostlivosť o webové portály spoločnosti, komunikácia na sociálnych sieťach, príprava a riadenie online kampaní
- tvorba prezentačných a marketingových materiálov, tvorba newsletterov spoločnosti
- spolupráca s externými spoločnosťami pri realizácii marketingu,
- tvorba reportov a štatistík, analýza zákazníckeho správania (ako používa produkty cez nástroje google)

Požiadavky

- skúsenosti aspoň 1 rok na podobnej pozícii zameranej na marketing
- kreativita, grafické a vizuálne cítenie
organizačne zdatná a komunikatívna osobnosť
- znalosti MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- znalosti Google Anaylics, Google sense, skúsenosti so Search Console, Firebase vítané
- základná znalosť optimalizácie webu, seo, ppc kampane
- práca s Adobe PhotoShop, Corel Draw alebo iného grafického programu je výhodou (nie nevyhnutné)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - práca na vývoji a uvedení nového produktu na trh - flexibilný pracovný čas, homeoffice, sick days - HR program (jubilejné odmeny, ovocie a občerstvenie zdarma)
  • Miesto pracoviska: ?ilina