Ponuka práce > Hľadáme manažéra pre oddelenie zákazníckého servisu

Hľadáme manažéra pre oddelenie zákazníckého servisu

Náplň práce

Hľadáme zodpovedného a skúseného kandidáta, ktorý ma niekoľkoročné skúsenosti z medzinárodného prostredia a rád by pokračoval v manažérskej funkcii.

Náplň práce:

- Vedenie tímu, ktoré má na starosti zákaznícku podporu klientov- 40 zamestnancov, 2 teamleadri
- Zodpovednosť za chod celého tímu
- Nastavovanie cieľov rozvojových / vzdelávacích aktivít
- Stretnutia s vyšším manažmentom a preberanie stratégii a smerovanie tímu
- Pravidelné meetingy so svojím tímom- zodpovedný za 121 so zamestnancami
- Komunikácia s klientmi na dennej báze- riešenie nezrovnalostí a problémov
- Implementácia nových procesov a nápadov

Požiadavky

Úspešný kandidát musí spĺňať:

- Predošlé skúsenosti s vedením tímom sú PODMIENKOU
- Skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti
- Skúsenosť nad 2 roky
- Anglický jazyk na úrovni C1
- Skúsenosť s developmentom ľudí, nastavovaním procesov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Zákaznícky servis,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Služobný telefón a notebook - Parkovanie - Ročná odmena - Dovolenka navyše - iné
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)