Ponuka práce > WINDOWS/CLOUD ADMINISTRÁTOR/ŠPECIALISTA

WINDOWS/CLOUD ADMINISTRÁTOR/ŠPECIALISTA

Náplň práce

Pre IT oddelenie nemeckej spoločnosti v oblasti plynov pre rôzne oblasti ako farmácia a potravinárstvo hľadáme Windows/Cloud Špecialistu, ktorý bude zodpovedať za interných zamestnancov.

Náplň práce:

- podpora Windows serverov na úrovni 3. LEVEL
- podpora cca 1000 interných serverov (zamestnancov)
- návrh a vývoj IT riešení v Cloud servisoch
- správa Cloudových riešení, nasadzovanie na Cloud (Azure+AWS)
- skriptovanie v Powershell jazyku
- technický manažment (SLA/OLA management)
- nastavenie E2E infraštruktúry a procesov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- aspoň 2-ročnú skúsenosť s Windows administráciou aj na úrovni Cloud riešení a nasadzovania
- pokročilú znalosť s Powershell skriptovaním (alebo iným skrip. jazykom)
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (podpora aj zahraničných zamestnancov + komunikácia s manažmentom v Nemecku v anglickom jazyku)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Finančný bonus 15-30% hrubej ročnej mzdy - Home-office: 2 dni/mesiac - Stravné lístky 3,83 sú plne hradené (aj v rámci dovolenky a PN) - 400€ kafetéria plus benefit - 3x sick days/rok - Flexibilná pracovná doba (fix od 09:00 do 1
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)