Ponuka práce > IT Risk Konzultant

IT Risk Konzultant

Náplň práce

Vyznáš sa v IT bezpečnosti a chceš sa podieľať na analýze a zhodnocovaní rizík v IT oblasti? V tom prípade čítaj ďalej, pretože hľadáme kolegu na pozíciu IT Risk Advisor, kde náplňou práce je:

- Zaisťovanie bezpečnosti systémov
- Zhodnocovanie a analýza rizík z pohľadu informácií (Risk assessment)
- Kontrola údajov v systéme

Požiadavky

Si náš človek, ak spĺňaš nasledujúce požiadavky:

- Máš aspoň 2-ročné skúsenosti v IT Risk oblasti
- Máš dobré komunikačné zručnosti (orálne aj písomné) v anglickom jazyku
- Máš vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa so zameraním na technický smer
- Si spoľahlivý

Veľkou výhodou sú:
- Znalosti CISA, SIEM, ISO27001

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Dodatková dovolenka (za každý odpracovaný rok deň navyše - max 5 dní) - 3 dni sick day - Referral program (200€/1000€) - Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie (v max. výške 22,14€) - Mesačný príspevok zamestnávateľa do tretieho
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)