Ponuka práce > Projektový manažér s AJ a NJ

Projektový manažér s AJ a NJ

Náplň práce

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PROJEKTOVÝ MANAŽÉR:

Náplň práce:

- Zodpovednosť za dodržiavanie projektu z hľadiska času, kvality a nákladov od jeho začiatku až po jeho ukončenie
- Zastrešovanie schvaľovania rôznych etáp procesov a výrobku
- POdieľanie sa na príprave dokumentov (PPAP, SOP,..)
- Komunikácia so zákaznikom
- Spolupráca s obchodným, výrobným a oddelením dizajnu

Požiadavky

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva, automotive, resp. výrobných technológií
- Anglický jazyk - aktívne
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- MS Office - pokročilý
- Prax v automobilovom priemysle min. 3 roky
- Skúsenosti s vedením projektov
- Znalosť postupov kvality APQP, FMEA, PPAP ISO TS 16949
- Technické myslenie nevyhnutné
- Schopnosť čítať technické výkresy

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie