Ponuka práce > Sales manager /projektové zameranie/

Sales manager /projektové zameranie/

Náplň práce

Máte radi nové výzvy a projekty? Ste flexibilný, dynamický, optimistický a pracujete s plným nasadením?
Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SALES MANAGER /projektové zameranie/.

Hlavnou pracovnou náplňou na tejto pozíciíí bude:
- Akvizícia nových projektov
- Starostlivosť o klientov
- Riadenie obchodných rokovaní a obchodných stretnutí so zákazníkmi
- Cenotvorba, analýzy trhu
- Pravidelný reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát na túto pozíciu spĺňa:

- Skúsenosti v oblasti projektového manažmentu
- Silné technické myslenie
- Predchádzajúca skúsenosť z oblasti predaja osvetľovacej techniky podmienkou
- Základná znalosť anglického jazyka vítaná
- Trvalé bydlisko v okresoch Banská Bystrica, Zvolen a Ružomberok ideálne
- Znalosť anglického jazyka - výhodou
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Zaujímavý balík benefitov - Služobné auto - Finančné odmeny - Flexibilný pracovný čas - Možnosť home office - Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Vzdelávanie, jazykové kurzy - Možnosti pre ďalší profesionálny rast - Team-building
  • Miesto pracoviska: Nitra