Ponuka práce > COLNÝ DEKLARANT (KOŠICE- LETISKO)

COLNÝ DEKLARANT (KOŠICE- LETISKO)

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorou je úspešná kuriérska spoločnosť hľadáme šikovného colného deklaranta/deklarantku.

Tvojou náplňou práce bude:

- Informovanie klientov o zásielkach
- Príprava podkladov k colnému konaniu
- Uzatváranie zmlúv o zastupovaní v colnom konaní
- Komunikácia v anglickom jazyku (prevažne emailom)

Požiadavky

- SŠ/VŠ vzdelanie (doprava, logistika, ekonómia)
- Skúsenosť z colnej deklarácie - veľká výhoda (ale nie podmienka)
- Znalosť anglického jazyka min. na úrovni B1 (prevažne mailová komunikácia - príslušná odborná slovná zásoba)
- Silná motivácia pre colnú deklaráciu
- Ochota učiť sa nové veci
- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Zákaznícky servis,
  • Plat: Od 1050 EUR do 1050 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Zaškolenie na pozíciu a pravidelné odborné školenia - Kvartálny bonus do 15% - Stravenky plne hradené zamestnávateľom - Príspevok na dopravu - Darčekové poukážky - MultiSport karta - Teambuildingové aktivity - Pracovná doba od 7:00-15:30
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)