Ponuka práce > Import-Export & Customs Coordinator SEREĎ!

Import-Export & Customs Coordinator SEREĎ!

Náplň práce

Pre medzinárodnú výbornú spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Import-Export & Customs Cordinator.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- koordinácia prepravy door to door
- organizácia transportu - lodná, cestná, letecká
- riešenie nepredvídateľných situácií
- sledovanie nákladov a úhrad faktúr za dopravu
- kontrola a schvaľovanie dodávateľských faktúr
- sledovanie a hodnotenie výkonnosti dopravcov
- denná komunikácia vo francúzskom jazyku

Požiadavky

Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa:

- plynulá úroveň anglického jazyka
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti logistiky - minimálne 1 rok
- znalosť colný predpisov
- výborná znalosť balíka MS office
- orientácia na zákazníka
- analytické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príspevok na dopravu - Práca v medzinárodnom prostredí - Možnosť kariérneho rastu - Príležitostné cestovanie vrámci Európy do 4 krát ročne
  • Miesto pracoviska: Nitra