Ponuka práce > Technik/Údržbár - jedna zmena

Technik/Údržbár - jedna zmena

Náplň práce

Nemáš problém s manuálnou prácou a hľadáš niečo s pracovným časom od 6:00 do 14:00? Pri tomto pracovnom čase sa vieš taktiež dohodnúť na posune. Hľadáme technika, ktorý bude obslhovať čističku odpadových vôd. Ide o vody z potravinárskej výroby.

- odber vzoriek vody z čistiacich zariadení
- vykonávať jednoduché laboratórne rozbory vody
- budeš dozerať na technický stav zariadení
- občasné čistenie týchto zariadení

V prípade ak sa čistiaci proces neukončí počas pracovného času je nutné aby si zostal dlhšie. Dva krát do mesiaca sa na par hodin zastavíš v práci aj v sobotu.

Požiadavky

A aké požiadavky musíš spĺňať?

- musíš mať skúsenosť s obsluhou technických zariadení (údržba, obsluha liniek, obsluha strojov)
- odolnosť voči pachom z rozkladu potravín

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Služby,
  • Plat: Od 750 EUR do 1000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Tu nájdeš tvoje niektoré benefity: - 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy - dochádzkový bonus vo výške 7% - príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní - príspevok na nákup zvýhodnených vý
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)