Ponuka práce > Obchodný manažér

Obchodný manažér

Náplň práce

Pre nášho klienta, spoločnosť s takmer 30 ročnou históriou, hľadáme skúseného Obchodného manažéra.
Ako vedúci člen obchodného tímu budete mať možnosť podieľať sa na realizácii projektov na mieru, pracovať s portfóliom významných svetových, ale aj českých a slovenských značiek v segmente:

- akvizície nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- schvaľovanie a príprava cenových ponúk a obchodných dokumentov
- plnenie obchodného plánu a tvorba obchodnej stratégie firmy
- organizácia obchodného tímu a budovanie obchodnej značky
- organizácia prezentácií, výstav a príprava marketingových podkladov

Požiadavky

- prax na obdobnej pozícii v segmente HoReCa
- znalosť produktového portfólia zariadení do profesionálnych kuchýň a priemyselných práčovní
- predchádzajúce skúsenosti na pozícii manažéra a prevádzkara hotelových zariadení, gastro zariadení, prípadne kuchára výhodou
- ekonomický backgroud
- aktívna znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: ?ilina