Ponuka práce > JUNIOR JAVA PROGRAMÁTOR aj pre absolventov

JUNIOR JAVA PROGRAMÁTOR aj pre absolventov

Náplň práce

Do medzinárodnej Telco spoločnosti hľadáme Junior programátora, ktorý bude vyvíjať primárne v Jave na novej aplikácii pre interného zákazníka.

Náplň práce:

- vývoj v Jave na rozbiehajúcom sa projekte
- práca na novej kritickej aplikácii v malom tíme
- možnosť priniesť nové návrhy a iniciatívu (rozbiehajúci sa projekt)
- využívanie scrum metodiky
- komunikácia v anglickom jazyku s členmi tímu v Amerike

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- skúsenosť s Java programovaním (pracovná/part-time znalosť výhodou)
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Telekomunikácie,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročné finančné bonusy+ bonusy v rámci životných udalostí - flexibilný pracovný čas+ práca z domu - príspevok do penzijného plánu + plné preplácanie PN - súkromný zdravotný program + športový a kultúrny balíček benefitov - parkovanie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)