Ponuka práce > SOFTWARE ADMINISTRÁTOR/QA pre e-health Švajčiarske projekty

SOFTWARE ADMINISTRÁTOR/QA pre e-health Švajčiarske projekty

Náplň práce

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Operations engineera, ktorý sa bude podieľať na medicínskych projektoch pre Švajčiarsko.

Náplň práce:

- maintenance a administrácia e-health softwarových riešení
- práca v menšom agilnom tíme pre exkluzívneho Švajčiarskeho zákazníka
- občasné cestovanie (raz za 10 týždňov na max.4 dni)
- práca s Git, Jenkins, Splunk, SQL, Docker, JIRA

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- skúsenosť s "operations" časťou projektu, t.j. administrácia a údržba software riešenia
- pokročilú úroveň anglického jazyka
- teoretickú znalosť Java

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky navyše - 3 sickdays + home office - PN preplácaná nad rámec zákona - jazykové kurzy a certifikácie preplácané spoločnosťou - plne preplácané stravné lístky
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)