Ponuka práce > Zákaznícka podpora s poľským a maďarským/ francúzskym/ nemeckým jazykom

Zákaznícka podpora s poľským a maďarským/ francúzskym/ nemeckým jazykom

Náplň práce

Hľadáme proklientsky orientovaných a dynamických kandidátov, ktorí by podporovali poľský a nemecký alebo maďarský alebo francúzsky trh (podľa znalosti druhého cudzieho jazyka) a ktorých napĺňa komunikácia so zákazníkmi.

Na tejto pozícii by Vašou náplňou práce bolo:

- priama telefonická aj emailová komunikácia so zákazníkom- pomoc ohľadne požiadaviek, ktoré môžu mať
- komunikácia s dodávateľom ohľadne objedávok- aktuálny stav, prípadne meškanie alebo zmena

Pozícia je vhodá aj pre ľudí so zdravotným postihnutím (ZŤP), ktorí môžu vykonávať prácu na plný úväzok.

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:

- Znalosť poľského a nemeckého alebo maďarského alebo francúzskeho jazyka na úrovni minimálne C1, prípadne na úrovni materinského jazyka
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B1- schopnosť komunikovať a porozumieť hovorenému slovu aj textu
- Predošlá skúsenosť z oblasti zákazníckej podpory je výhodou, ale nie podmienkou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Zákaznícky servis,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad extra dni dovolenky, flexibilný pracovný čas, príspevok na jazykové kurzy, príspevok na dôchodok, zľavy na produkty a servisy spoločnosti a mnoho iného.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)