Ponuka práce > SENIOR APPLICATION ADMINISTRATOR/ENGINEER

SENIOR APPLICATION ADMINISTRATOR/ENGINEER

Náplň práce

Do slovenskej banky s najdlhšou tradíciou a najmodernejšími technológiami na trhu hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý má analytický prístup a záujem prinášať nové návrhy a riešenia.

Náplň práce:

- administrácia a podpora interných aplikácii
- automatizácia manuálnych postupov
- návrh nových riešení a postupov na zvýšenie efektivity
- možnosť podieľať sa na architektúre nových projektov
- komplexne analyzovať technické problémy a navrhovať monitoring

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- skúsenosť s programovaním (Java alebo Python), alebo veľmi pokročilá znalosť s jedným zo skriptovacích jazykov
- skúsenosť s automatizáciou procesov
- skúsenosť s Weblogic výhodou
- technická znalosť anglického jazyka (B1)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby, Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1700 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky nadrámec - plne preplácané stravné lístky + iné finančné benefity - flexibilný pracovný čas + home office - parkovanie na pracovisku - relaxačné benefity (masáže na pracovisku)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)