Ponuka práce > JAVA EE LEADING ENGINEER

JAVA EE LEADING ENGINEER

Náplň práce

Do nového tímu, pre ktorý je vymedzené nové IT poschodie v švajčiarskej spoločnosti hľadáme Java Leada, ktorý už má roky vývoja v Jave za sebou, a chcel by sa posunúť na lead rolu.

Náplň práce:

- vývoj v Java EE na novom projekte
- vedenie vývojového tímu
- vývoj prototypov
- vytvorenie nových knižníc na zjednodušenie práce
- zodpovednosť a vedenie, end-to-end manažment, automatizované testovanie, technické prerozdelenie práce

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú skúsenosť s Java EE programovaním
- skúsenosť s microservices výhodou
- skúsenosť s dátovými modelmi pre relačné DB výhodou
- pokročilá znalosť anglického jazyka (B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby, Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2700 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - finančné bonusy - home office - flexibilný pracovný čas - benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)