Ponuka práce > Application Developer Base24

Application Developer Base24

Náplň práce

Dohovoríš sa anglicky a zaujímaš sa o aplikačné programovanie? Samostatnosť a chuť učiť sa ti nie sú cudzie?

Tak možno hľadáme práve teba! Do medzinárodnej spoločnosti prijmeme developera s náplňou práce:

- programovanie autorizačného systému v programovacom jazyku (podobný ako C/C++ alebo Pascal)
- vývoj, testovanie a riešenie problémov
- práca v 10 člennom tíme

Požiadavky

- základy programovania
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (B1)- čítanie a písanie technickej dokumentácie
- ochota učiť sa
- proaktívnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 25 dní do roka doplatená PN - Bratislavská mestská karta - anglické jazykové kurzy - zdravotná starostlivosť PROCARE - doplnkové dôchodkové sporenie - životné a úrazové, neinvestičné poistenie AMSLICO - platobná karta Diners bez poplatkov - rôzne o
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)