Ponuka práce > Skladník

Skladník

Náplň práce

Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku a kde máš hlavné jedlo za 83 centov!

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- vykládka prijatého tovaru a jeho naskladnenie
- výdaj zakúpeného tovaru zákazníkom
- manipulácia s tovarom
- práca s vysokozdvižným vozíkom

Požiadavky

Radi sa stretneme s každým kto sa nájde v nasledovných požiadavkách:

- predchádzajúca skúsenosť na plný úväzok
- oceňujeme, ak máš oprávnenie na VZV, pokiaľ nie, vieme ťa zaučiť
- chuť pracovať v dynamickom prostredí
- ochota pracovať na denné a nočné zmeny v nepretržitej prevádzke

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 850 EUR do 1090 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ako benefity budeš mať: - 5 dní dovolenky naviac - stravovanie na pracovisku len za 83 centov! - nadštandardné príplatky za odpracované víkendy a nočné zmeny - zľavu na tovar spoločnosti
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)