Ponuka práce > SKÚSENÝ PROCESNÝ INŽINIER

SKÚSENÝ PROCESNÝ INŽINIER

Náplň práce

Hľadáme kandidáta skúseného v oblasti výrobných procesov, ich nastavovania a zlepšovania.
Vašou úlohou bude najmä:
- Zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe.
- Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus.
- Analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu.
- Zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce.
- Úzka spolupráca s oddelením kvality, plánovania a technológie.
- Spolupráca so zahraničnými kolegami.
- Vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovanie výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov.

Požiadavky

- VŠ technické vzdelanie
- Prax v oblasti procesného inžinierstva min. 5 rokov.
- Znalosť štíhlej výroby
- Znalosť metodológie (FMEA,PDCA,Six Sigma)
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (slovom i písmom) min.B2
- Výborné komunikačné schopnosti
- Silná orientácia na výsledky
- Techniké myslenie
- Tímový hráč

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Perspektívna práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti - Interné vzdelávanie (jazykové kurzy apod.) - Príspevok na dopravu - Bohatý sociálny program
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie