Ponuka práce > Finance operations manager

Finance operations manager

Náplň práce

- Pre nášho klienta v okolí Rožňavy hľadáme schopného a ambiciózneho človeka so skúsenosťami v oblasti účtovníctva, ktorý s prehľadom zvládne nasledujúce povinnosti :

- Zodpovednosť za vedenie účtovného oddelenia CZ+SK+ HU
- Vedenie účtovného tímu
- Ochota cestovať – pravidelné cesty do Maďarska a českej republiky
- Zodpovednosť za správnosť vedeného účtovníctva
- Zodpovednosť za dodržiavanie príslušnej legislatívy
- Zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc
- Zodpovednosť za dodržiavanie termínov mesačných a ročných účtovných závierok
- Kontakt s príslušnými úradmi
- Ochota učiť sa aj maďarské účt. štandardy ( v rámci firmy)

Požiadavky

- Vysokoškolské ekonomické vzdelanie
- Min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii
- Skúsenosti z výrobnej spoločnosti
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- Plynulá znalosť maďarského jazyka
- Pokročilá znalosť MS Office, najmä MS Excel
- Znalosť SAP
- Vedúci typ osobnosti s vodcovskými schopnosťami
- Analytickosť
- Dôslednosť
- Proaktivita, iniciatíva
- Flexibilita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1900 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Etablovaná medzinárodná spoločnosť - Balíček benefitov - Kurzy a rozvojový program - Základná a variabilná zložka mzdy
  • Miesto pracoviska: Ro??ava