Ponuka práce > Hlavný účtovník v FMCG

Hlavný účtovník v FMCG

Náplň práce

Hľadáme komplexného účtovníka, ktorý rozpráva plynule po anglicky a pracoval v FMCG prostredí so systémom SAP.

Mal by si na starosti:

- Komplexné vedenie účtovníctva v SAPe
- Spracovanie daňových priznaní, DPH a pod.
- Prípravu podkladov pre audit
- Vedenie 5tich účtovníkov
- Reportovanie na centrálu
- Aktívna komunikácia so zahraničným manažmentom

Požiadavky

Nato aby sme ťa na pozíciu vedeli zvážiť je potrebné aby si spĺňal nasledujúce kritériá:

- Minimálne 5 rokov skúseností v komplexnom účtovníctve z FMCG prostredia
- Anglický alebo Nemecký jazyk na úrovni C1 – aktívna komunikácia so zahraničným manažmentom a pravidelné prezentovanie výsledkov
- Skúsenosť so systémom SAP
- Microsoft Excel na pokročilej úrovni: v look up, pivots a pod.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zmluvu na dobu neurčitú, 13. & 14. plat, príspevky na jazykové vzdelávanie, náborový príspevok, príspevky na dôchodkové sporenie a pod. Radi Vám ich priblížime u nás na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)