Ponuka práce > Key Account Manager- spotrebná elektronika

Key Account Manager- spotrebná elektronika

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov spotrebnej elektroniky, elektrických zariadení, IT, GSM produktov, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu KEY ACCOUNT MANAGER- v oblasti spotrebnej elektroniky

Hlavnou úlohou bude:
- obchodné zodpovednosti - riadenie obchodných vzťahov so strategickými partnermi v rámci retail siete i VO
- zodpovednosť za obchodné jednania, obchodné podmienky
- riadenie listingu, cenovej politiky u zákazníkov
- príprava, implementácia aktivít na podporu
- zodpovednosť za dosiahnutie obchodných plánov predaja
- analýza trhu, konkurencie
- forecasting
- reporting na manažment spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

- vzdelanie SŠ/ VŠ
- aktívna znalosť anglického jazyka - denná komunikácia v rámci spoločnosti
- skúsenosť v rámci riadenia obchodných vzťahov pre VO/MO siete
- skúsenosti v oblasti elektroniky/FMCG
- samostatnosť
- flexibilita, orientácia na výsledok
- orientácia na detail
- asertivita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - auto aj na súkromné účely - jazykové kurzy - príspevok na životné poistenie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)