Ponuka práce > GLOBAL SUPPLY CHAIN ANALYST

GLOBAL SUPPLY CHAIN ANALYST

Náplň práce

GLOBÁLNE PROJEKTY, EXCEL, ANALYTIKA, REPORTING, BIZNIS KOMUNIKÁCIA, SAMOSTATNOSŤ - ak ste sa našli, tak hľadáme práve Vás !

Či už máte predchádzajúcu skúsenosť zo shared service centra alebo inú skúsenosť v supply chain, data managemente, sales, procurement alebo finance, hľadáme samostatného kandidáta, ktorý zvládne Excel analytiku ako aj biznis komunikáciu na globálnej úrovni s obchodnými partnermi.

Malý tím ponúka široké možnosti na zlepšovanie procesov, samostatnosť a flexibilitu.

Zároveň môžete šetriť svoj čas a pravidelne využívať home office alebo sa tešiť z práce v Starom Meste.

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta na pozíciu Global Supply Chain Analyst sú:

- VŠ vzdelanie - ideálne ekonomické, obchodné, technické zameranie
- Anglický jazyk na úrovni B2/C1 - kandidát bude denne komunikovať s obchodnými partnermi ako aj kolegami z celého sveta v anglickom jazyku
- Excel na pokročilej úrovni – kontingenčné tabuľky, VLOOKUP, porovnávanie tabuliek, podmienené formátovanie
- Predchádzajúca skúsenosť v administratíve, ideálne na oddelení sales, procurement, supply chain, retail, finance a pod.
- Analytické myslenie a zameranie na detail

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka tieto benefity: - FLEXI pracovný čas - Možnosť pravidelného HOME OFFICE 2 dni v týždni, prípadne dohodou - Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom - Zvýhodnený vstup do FITNESS centra - priamo v budove zamestnávateľa - Využívan
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)