Ponuka práce > LINUX ADMINISTRÁTOR

LINUX ADMINISTRÁTOR

Náplň práce

Hľadáme skúseného Linux admina, ktorý chce pracovať v menšej spoločnosti a chce navrhovať vlastné technické riešenia.
Pozícia je v menšej slovenskej IT/telco spoločnosti, ktorá vyvíja vlastné riešenia pre klientov. Skúsený admin má možnosť realizácie a vzdelávania sa.

Náplň práce:

- zodpovednosť za IT infraštruktúru menšej spoločnosti
- komplexná správa Linux (CentOS a Debian) serverov
- riešenie problémov súvisiacich s infraštruktúrou a s IT problémami užívateľov
- správa Zabbix monitoringu
- možnosť venovať sa DevOpsu, nasadiť nové tooly (aktuálne sa využíva Puppet a Gitlab)
- zodpovednosť za networking
- podieľanie sa na projektoch pre klientov
- správa pracovných staníc a tlačiarní

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilé skúsenosti s Linux administráciou
- skúsenosť so Zabbix
- pokročilá znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Telekomunikácie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - plne preplácané konferencie a odborné vzdelávanie (aj v zahraničí) - možnosť urobiť si odborné certifikácie - flexibilný pracovný čas + príležitostný home-office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)