Ponuka práce > JAVA - SPRING DEVELOPER (microservices)

JAVA - SPRING DEVELOPER (microservices)

Náplň práce

Pre americkú IT spoločnosť hľadáme Java developera, ktorý sa chce podieľať na komplexnom vývoji aplikáciii.

Náplň práce:

- vývoj aplikácii v Jave 8 (aplikácie sú na Cloude)
- práca na projekte, kde sa prechádza od starých aplikácii na nové s použitím microservices a nových technológii
- komplexné zameranie - kandidát môže vyvíjať aj na frontende s použitím Node.JS
- využívanie MongoDB
- práca v malom tíme: spolu so Scrum Masterom, testerom, analytikom

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú skúsenosť s programovaním v Jave (1.5 roka a viac)
- plynulú znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy) - flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays - multisport karta na športové aktivity - prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku) - parkovanie priamo
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)