Ponuka práce > Údržbár

Údržbár

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme šikovného údržbára, ktorý sa bude venovať nasledovným oblastiam:

- vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
- vykonávanie plánovaných a neplánovaných opráv a technických zásahov vedúcich k zvýšeniu prevádzkovej spoľahlivosti strojných zariadení
- plánovanie opráv a vedenie technickej dokumentácie
- spolupráca pri špecifikácii a spravovaní náhradných dielov
- navrhovanie technických riešení vedúcich k efektívnejšiemu využitiu strojných zariadení z pohľadu úspory energií
- vykonávanie opráv a servisov so zreteľom na prevádzkovú bezpečnosť strojných zariadení

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť a spoľahlivosť
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- flexibilita
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- dôslednosť
- znalosti z oblasti mechaniky a pneumatiky

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Služby,
  • Plat: Od 750 EUR do 900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Brigáda
  • Benefity: - 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy - dochádzkový bonus vo výške 7% - príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní - príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)