Ponuka práce > Skladník

Skladník

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme šikovného expedienta, ktorý sa bude venovať nasledovným oblastiam:

- príjem materiálu . kontrola druhu, množstva a zjavných chýb
- zaskladnenie materiálu
- príprava a zásobovanie materiálu do výroby a iných oddelení podľa rezervácií a objednávok
- ostatná manipulácia s tovarom - preskladňovanie, odvoz reklamovaného tovaru
- nakladanie a vykladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- výkladka a nákladka vratných obalov
- spracovanie denných výkazov a administratívy
- obsluha a starostlivosť o skenere a ostatné pridelené strojné a technické zariadenia
- práca na 8/12h zmeny

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- ochota pracovať na zmeny
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- platný preukaz a skúsenosti s prácou na VZV

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 760 EUR do 1250 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Brigáda
  • Benefity: - 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy - dochádzkový bonus vo výške 7% - príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní - príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)