Ponuka práce > JUNIOR TECHNICAL COORDINATOR

JUNIOR TECHNICAL COORDINATOR

Náplň práce

Perfektná príležitosť pre absolventa s nemeckým jazykom.
Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyvíja IT riešenia pre finančný a poistný trh hľadáme Špecialistu Technickej podpory.

Náplň práce:

- prerozdeľovanie technických taskov medzi vývojárov
- komunikačná a organizačná koordinácia v rámci vývojového tímu
- spolupráca na projektoch v rámci vývojového tímu
- poskytovanie podpory v rámci projektového tímu
- reporting, dokumentácia a práca s Jirou

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- komunikačná znalosť nemeckého jazyka
- organizačné schopnosti a schopnosť prioritizovať

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - práca v kancelárii (nie open-space) - finančné prémie (sezónne aj výkonnostné) - dovolenka nad rámec (25 dní) - flexibilná pracovná doba + home office - bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby - preplácanie IT kurzov (cert
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)