Ponuka práce > APPLICATION ENGINEER (Python&Java)

APPLICATION ENGINEER (Python&Java)

Náplň práce

Do medzinárodnej spoločnosti figurujúcej v oblasti záisťovníctva hľadáme Aplikačného inžiniera, ktorý bude pracovať na kritickej aplikácii v rámci biznisu.

Náplň práce:

- vývoj a podpora aplikácie v jazykoch Java a Python
- dizajn technických riešení
- komunikácia s partnermi ohľadom požiadaviek, implementácii na aplikácii
- podpora aj mimo pracovných hodín (zriedkavý support)
- možnosť participovať na viacerých projektoch (viacerých aplikáciách a ich vývoji)
- práca v agilnom tíme

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilá znalosť s programovaním v Jave/Pythone
- skúsenosť so supportom/maintenance, troubleshooting
- plynulá znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby, Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1200 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - finančné bonusy - home office - flexibilný pracovný čas - benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)