Ponuka práce > PLC Programátor (projekty v zahraničí)

PLC Programátor (projekty v zahraničí)

Náplň práce

Momentálne hľadáme pre nášho klienta, ktorým je úspešná výrobná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle vhodného kandidáta na pozíciu PLC programátora, ktorý má záujem zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch s možnosťou cestovania za klientami nielen v rámci Európy

Náplňou práce bude:

- Zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch
- Programovať stroje podľa požiadaviek klienta pôsobiaceho v oblasti nábytkárskeho priemyslu
- Práca v programovacom jazyku Simatic S7, Tia Portal alebo Beckohoff
- Kontrolovať a testovať naprogramovanie priamo u klienta
- Zodpovedať za dodržiavanie nastavovania podľa požiadaviek klienta
- Testovanie

Pomer cestovania je 50%. pričom max. dĺžka turnusu je 5 týždňov.

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:

- Prax v danej oblasti min.1 rok PODMIENKA
- Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka PODMIENKA
- Znalosť programovacích jazykov
- Flexibilita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo, Technické profesie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti - preplácané diéty a nadčasy v zahranočí - príspevok na šport - poistenie
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie