Ponuka práce > DEVOPS ENGINEER

DEVOPS ENGINEER

Náplň práce

Do medzinárodnej spoločnosti fungujúcej v oblasti zaisťovníctva hľadáme DevOps inžiniera, ktorý má záujem o oblasť automatizácie a chce pracovať na viacerých medzinárodných projektoch.

Náplň práce:

- práca na viacerých projektoch v rámci modernizácie softvéru, nasadzovanie aplikácii
- využitie agilnej metodiky
- práca na projektoch založených na automatizácii
- práca s firemným Cloud riešením

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilá znalosť skriptovacieho jazyka
- skúsenosť na DevOps pozícii alebo skúsenosť s CI/CD pipelines
- pokročilá znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - finančné bonusy - home office - flexibilný pracovný čas - benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)