Ponuka práce > JAVA DEVELOPER

JAVA DEVELOPER

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť, globálneho lídra, pôsobiaceho vo finančnom sektore na báze najmodernejších technológii hľadáme Java developera.

Náplň práce:

- vývoj aplikácii v Jave
- technické vedenie a distribúcia úloh v tíme
- implementácia a údržba Java aplikácii
- práca v agilnom tíme, s možnosťou viesť celý projekt

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilá znalosť s programovaním v jave (Java 8)
- skúsenosť s unit, component a integračnými testami
- plynulá znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2300 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Zdravotná starostlivosť - Životné a úrazové, neinvestičné poistenie - Korporátna univerzita a knižnica - Anglické jazykové kurzy - 25 dni do roka doplatená PN - Doplnkové dôchodkové sporenie - - Odmeny k výročiam - Reward & Recognition Program
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)