Ponuka práce > JAVA DEVELOPER

JAVA DEVELOPER

Náplň práce

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Java developera.

Náplň práce:

- vývoj na špecializovanom komponente v rámci veľkého web portálu
- práca v tíme s agilnou metodikou

Techstack:

- Java 8, JEE (JAX RS)
- InteliJ, BitBucket, Jenkins, SonarQube, Graddle, JUnit, Mockito, Jetty

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilá skúsenosť s programovaním v jave
- plynulá znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky navyše - sickday - príležitostný home-office - finančná pomoc pri presťahovaní sa kvôli práci - PN preplácaná nad rámec zákona - jazykové kurzy - možnosť vybrať si z množstvo finančných príspevkov - firemné aktivity a teambuildingy
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)