Ponuka práce > OBCHODNÝ MANAŽÉR v oblasti ERP SYSTÉMOV

OBCHODNÝ MANAŽÉR v oblasti ERP SYSTÉMOV

Náplň práce

Pre spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju podnikových a ekonomických systémov už niekoľko desaťročí, hľadáme vhodného kandidáta na pozícu Obchodného Manažéra.

Vašou úlohou na tejto pozícii bude:
- akvizícia a starostlivosť o zákaznikov v oblasti malých a stredných podnikov
- osobné stretnutia so zákazníkmi
- zodpovednosť za celé Slovensko
- vytvorenie riešenia na mieru zákazníkovi
- nastavenie stratégií predaja v rámci spoločnosti
- zefektívnenie postupov
- postupné vytvorenie si tímu
- zúčastňovanie sa veľtrhov, konferencií
- analýza trhu a konkurencie

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

- 2-3 ročné skúsenosti v oblasti podnikových informačných systémov alebo v e-commerce, eshopy
- základná znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť MS Excel
- vodičský preukaz
- skúsenosti s malými a strednými podnikmi
- kretivita, drive, energia, chuť priniesť a zaviesť niečo nové
- chuť postupne sa vypracovať na vedúcu pozíciu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1200 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - plne preplácaná gastrokarta bez zrážok zo mzdy - služobný notebook a mobil aj na súkromné účely - malá spoločnosť budovaná na priateľstve a dôvere - kariérny a osobný rast prostredníctvom vzdelávania - teambuldingy, firemné večierky
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)