Ponuka práce > Manažér nástrojárne

Manažér nástrojárne

Náplň práce

Chcete sa stať súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti?
Chcete uplatniť svoje skúsenosti a profesionálne rásť?
Máte rád/rada výzvy?

Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Manažér nástrojárne!

Náplňou Vašej práce bude:
- Riadenie a plánovanie činnosti nástrojárne.
- Vypracovanie/prispôsobenie stratégie riadenia nástrojov potrebám nárastu výroby na linkách po stránke technickej, technologickej a personálnej.
- Vyhotovovanie konštrukčných výkresov pre potreby optimalizácie nástrojov, údržby a vývoja.
- Spolupráca pri riešeniach optimalizácie výrobných procesov.
- Zodpovednosť za chod obsluhujúcich strojov.
- Zodpovednosť za dodržiavanie určených pracovných a technologických postupov.
- Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov a predpisov požiarnej ochrany spoločnosti.
- Organizácia práce tímu nástrojárov, stanovenie individuálnych a tímových cieľov
- Koordinácia zásob náhradných dielov
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami (najmä oddelením údržby)
- Udržiavanie štatistiky opráv / úprav (pravidelná údržba)

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore: Strojárstvo / Technické zameranie
- Skúsenosti s riadením a vedením tímu nástrojárov
- Schopnosť komplexného riešenia problémov
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícií podmienkou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na plynulej úrovni!

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Banska Bystrica (Banskobystrický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: 13. a 14. plat variabilna odmena
  • Miesto pracoviska: ?arnovica