Ponuka práce > JAVA DEVELOPER

JAVA DEVELOPER

Náplň práce

Do spoločnosti, ktorá vytvára moderné softvérové riešenia na mieru hľadáme skúseného Java developera.

Náplň práce:

- programovanie v Jave, na rôznych, aj medzinárodných projektoch
- vývoj, implementácia produktu, implementácia zmenových požiadaviek, testing softvéru
- koordinácia developerského tímu, prerozdelenie technických úloh/taskov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- aspoň 2-ročné skúsenosti s java programovaním
- mierne pokročilý anglický jazyk - B1

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky navyše - flexibilný pracovný čas(fix od 10:00 do 15:00) + home office - kafetéria benefit systém (165€ ročne) - firemná telocvičňa a knižnica - vzdelavací systém, expertné centrá - píispevok do DDS
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)