Ponuka práce > Hlavný technológ

Hlavný technológ

Náplň práce

Chcete sa stať súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti?
Chcete uplatniť svoje skúsenosti a profesionálne rásť?
Máte rád/rada výzvy?
Vždy hľadáte možnosti ako zlepšiť procesy?
Máte skúsenosti s riadením zvereného tímu?

Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Hlavný technológ!

Náplňou Vašej práce bude:
- Zastupovanie technologickej agendy na stretnutiach zamestnancov a pri prijímaní rozhodnutí
- Riadenie tímu technológov tak, aby sa dosiahol požadovaný výkon strojných zariadení
- Zachovávanie súčasných poznatkov o technologickom stave a vývoji
- Zjednocovanie technologických platforiem a vytváranie plánov pre každú z platforiem
- Sledovanie, analýza a monitoring metrík výkonnosti technológií
- Identifikácia nových oblastí vylepšení a vytváranie plánov na ich implementáciu
- Prevzatie iniciatívy v oblasti vedenia ľudí, inovácií a kreativity
- Dohliadanie na štruktúru, dizajn systému a zmeny v jeho stavbe
- Identifikácia a hlásenie všetkých zistených odchýlok od definovaných prevádzkových postupov
- Preukázanie znalostí ohľadom určených zariadení a systémov
- Monitorovanie prevádzky a výkonnosť strojových zariadení a systémov

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

- Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- Skúsenosti s vedením tímu technológov
- Riadiace a analytické schopnosti
- Schopnosť komplexného riešenia problémov
- Efektívna práca s informáciami, efektívne riešenie úloh
- Skúsenosti v automotive veľkou výhodou!
- Znalosť anglického na komunikatívnej úrovni /B2/ PODMIENKOU!

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Banska Bystrica (Banskobystrický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: ?arnovica