Ponuka práce > DEVOPS INŽINIER

DEVOPS INŽINIER

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu vo finančnom sektore na báze najmodernejších technológii hľadáme DevOps inžiniera.

Náplň práce:

- DevOps manažment v rámci Java aplikácii
- koordinácia procesov s aplikačným tímom a následná DevOps implementácia procesov (rozvoj, administrácia, automatizácia, bezpečnosť)
- implementácia požiadaviek do middleware aplikácii
- spolupráca s vývojovým tímom v rámci agilných metód

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- aspoň 2-ročné skúsenosti v DevOps oblasti
- pokročilá znalosť UNIX/Linux administrácie
- skúsenosť s aspoň jednou clodovou platformou
- plynulá znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Zdravotná starostlivosť - Životné a úrazové, neinvestičné poistenie - Korporátna univerzita a knižnica - Anglické jazykové kurzy - 25 dni do roka doplatená PN - Doplnkové dôchodkové sporenie - - Odmeny k výročiam - Reward & Recognition Program
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)