Ponuka práce > SAP IDENTITY & AUTHORIZATION CONSULTANT

SAP IDENTITY & AUTHORIZATION CONSULTANT

Náplň práce

Pre SSC centrum, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v segmente kozmetiky a drogérie, hľadáme medior SAP Identity&Authorization Konzultanta.

Náplň práce:

- manažment a koordinácia procesov súvisiacich s identity&authorization na SAP platforme
- manažment špeciálnych prípadov a re-certifikácii na SAP platforme
- podpora procesov v rámci aplikačného manažmentu
- koordinácia niektorých procesov v rámci bezpečnosti na platforme SAP
- komunikácia s dodávateľmi aj s internými klientmi, a ich podpora v rámci SAP - komunikácia aj v anglickom jazyku (klienti sú z medzinárodného prostredia)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

- aspoň 2-ročné skúsenosti v rámci autorizačných procesov a ich manažment na SAP platforme
- dobrá znalosť SAP platformy na komplexnej úrovni
- anglický jazyk na pokročilej úrovni

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1700 EUR do 2700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - Performance bonus (110%) + Refferal bonus - 5 sick days - Home office - Extra príspevok na stravné lístky - Kafetéria benefit system - Firemná škôlka - Ročný zdravotný balíček
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)